layoutWhite.jpgimg80

TechniSat

Společnost TechniSat je známým a úspěšným výrobcem digitálních přijímačů pro příjem satelitního, kabelového nebo terestrického (DVB-T) vysílání.

Společnost TechniSat Digital GmbH byla založená v roce 1987 s cílem produkce kvalitných výrobků pro příjem satelitního vysílání, určených koncovým uživatelům. Přísné normy jakosti společnosti TechniSat se odráží v kvalitě jejích výrobků i v samotném procesu vývoje a výroby s důrazem nejen na funkčnost a komfort použití, ale rovněž s ohledem na ochranu životního prostředí.

Kromě zařízení pro příjem digitálního satelitního vysílání a prvotřídních profesionálních technologií jako jsou například měřící přístroje, přepínače multiswitch, satelitní příjímače vybavené RF modulátory či příslušenstí k montáži, společnost TechniSat rovněž nabízí širokou škálu digitálních přijímačů pro příjem satelitního, kabelového nebo terestrického (DVB-T) vysílání.

Vývojový tým TechniSat sídlící v Drážďanech čítá přes 200 vývojářů a inženýrů, kteří spolupracují na vývoji a testování výrobků, se kterými se brzy setkáte. Vynikající výkon vývojového týmu umožnil nastavit mezinárodní standardy výrobků TechniSat nejen v oblasti přenosové technologie a satelitního příjmu. Dle průběžného hodnocení nezávislých organizací byly dosaženy výjimečné výsledky zkoušek výrobků TechniSat.